Kim jesteśmy

BCLA to sprawny zespół ludzi z pasją, kompetencjami i dużym doświadczeniem. Naszą misją jest rozwiązywanie problemów naszych Klientów poprzez bezpośredni kontakt Klienta z prawnikiem na zasadach partnerskich.

Prawników BCLA charakteryzuje postawa probiznesowa, czyli zrozumienie potrzeb Klienta i przygotowanie niestandardowych rozwiązań oraz skutecznych strategii na potrzeby  realizacji celów Klientów.

Naszą najsilniejszą stroną jest kreatywność, szybkość reakcji na problemy Klientów i wytrwałość w dążeniu do celu oparta na rzetelnym przygotowaniu merytorycznym.   

W swojej praktyce BCLA wspiera przedsiębiorców, którzy aby rozwijać swoją działalność potrzebują jednocześnie profesjonalnej obsługi w codziennej pracy oraz wsparcia w sytuacjach kryzysowych, jak również partnera, z którym będą gotowi do podejmowania nowych wyzwań w celu realizacji swojej pasji bycia przedsiębiorczym oraz innowacyjnym.

BCLA jest sprofilowana na świadczenie usług prawnych z zakresu: nieruchomości i inwestycji budowlanych; transportu, spedycji, logistyki; energetyki odnawialnej; a także ochrony majątku, restrukturyzacji i postępowania upadłościowego.